Dárky, které vypráví příběh

03.01.2020

Od dob mé první fotoknihy uplynuly už roky a doba se opravdu hodně změnila. Všechny fotky uložené jen v počítači nebo v mobilu. Ukazujeme si je (jestli vůbec) jen online nebo je postujeme na sociální sítě.

Najednou se jede na další dovolenou, ty původní zapadnou do hlubokého propadliště digitálního světa a už si na ně těžko vzpomeneme. 

Srdeční záležitost

Miluji jakékoliv dárky, které dokáží vyprávět příběh, nevyblednou a kdokoliv se na ně rád podívá. Je to totiž více než jednoduché, vytáhnete z knihovny, šuplíku nebo skříně fotografie nebo fotoknihu, a už se opět procházíte rozkvetlou zahradou se svou polovičkou. V mém případě, spíše řádíme ve vodě s mými ratolestmi.

Těší mě, když přijde návštěva, že obdivuje naše fotoobrazy nebo kalendář, který pro sebe i své blízké vytvářím každý rok. A jsem přesvědčena, že, když opravdu nevím, co mám darovat babičce, manželovi nebo někomu opravdu blízkému k narozeninám, svátku nebo Vánocům, tak fotodárek v podobě hrnečku, puzzle, polštáře či plátěné tašky vykreslí každému úsměv na tváři.

Letos jsem vsadila na firmu Empik Foto, která na našem trhu působí již 13 let. A musím říct, že rozhodně nezklamala, spíš překonala mé očekávání. Už jen doručení zdarma při objednávce nad 500 Kč je velmi příjemný bonus.

Naposledy jsem si nechala tisknout dva produkty, a to nástěnný kalendář s Lilinčinými fotografiemi a další fotoobraz do ložnice.

Dárek do 3 minut

Sedněte k počítači, tabletu nebo mobilu a vyberte si minimálně top 12 fotografií (samozřejmě jich můžete mít i více, program totiž nabízí různé styly). Proč sem píši takovou samozřejmou věc? Proto, že, když si fotografie vyberete dopředu, neztratíte pak při samotném tvoření tolik času. Také se rovnou rozhodněte, která z těch fotek bude zdobit titulní stranu.

Otevřete si www.empikfoto.cz, klikněte na fotokalendáře a vyberte si zda toužíte po stolním či nástěnném. Pak už se jen rozhodnete, zda si vyberete z hotových více než padesáti šablon, nebo si ji sami navrhnete. Velké množství pozadí, klipartů a rámečků je samozřejmostí. Teď už jen vytvořit si kalendář, jaký nikdo jiný nemá. A k tomu vám pomůže i funkce označování svátků a narozenin vašich blízkých. Takový kalendář si v podstatě můžete vytvořit online během 3 minut. Prostě super záležitost i jako dárek na poslední chvíli.

U vytváření obrazů a plakátů doporučuji věnovat pozornost kvalitě fotografie. Čím kvalitnější, tím bude samozřejmě tisk krásnější a vy budete mít nadčasovou památku, která zpestří váš domov.

Na závěr...

Co bych ještě na závěr chtěla zdůraznit, že Empik Foto u mě vyhrává i co se týká cenové nabídky svých produktů. Takže nebojte, peněženku vám to rozhodně nevybílí.

Tak šup, sedněte si, vyberte fotky, vyvolejte vzpomínky a nechte si vytvořit neopakovatelnou fotopamátku. 

Právě nyní s kódem MAMALIVE25 máte až do konce února 25% slevu na všechny fotoprodukty na www.empikfoto.cz.