Co nám chutná...

29.05.2020

Když mě oslovila firma FOOD FESTIVAL ohledně spolupráce, neváhala jsem ani minutu. Proč? Protože miluji dobré jídlo a především lidi, co své práci rozumí, baví je to a dokáží své nadšení ze svých produktů přirozenou cestou přenést na ostatní.

Pod značkou FOOD FESTIVAL se skrývá tým nadšenců pro dobré jídlo a pití a jejich specializací je dovoz a prodej potravin a nápojů té nejvyšší kvality. Převážně u nich ochutnáte jídlo z Makedonie, Ameriky či Holandska. Vše co vám nabízí, je mnohokrát prověřeno, a to nejen jimi samotnými, ale i jejich širokou klientelou, s kterou se často potkávají i face to face na food festivalech či farmářských trzích. A co je hlavní - u nich si můžete být jistí složením, i přesným původem.

Když mi doma přistála obrovská krabice plná jejich delikates, první, co mě nadchlo, bylo balení jednotlivých produktů. Okamžitě na vás, díky krásnému balení Mama´s ajvarůpečených fazolek nebo kyselých okureček, dýchne pocit kvalitních domácích receptur.

Výrobky MAMA´S jsou celkově kvalitní a skvěle chutnající produkty a vznikly jen a jen z tradičních domácích receptur. Všechny ručně sbírané ingredience jsou pečlivě vybírány ze speciálně určených nejslunnějších oblastí Makedonie, jako jsou Strumica a Valandovo.

Vzhledem k tomu, že nastal čas grilování, tak jako první u nás postupně mizí červený a zelený AJVAR. Kdo nezná, obsahuje pečené papriky a lilek, slunečnicový olej, mořskou sůl a pokud milujete pálivé, pak ještě velmi pálivé feferonky. Je to dobrota ke všem masům i rybám.

Kromě ajvaru si určitě pochutnáte a využijete i jako přílohu na pečených fazolkách. Pečené fazolky od Mama´s si můžete dát kdykoli na ně dostanete chuť. Jsou totiž ideální a rychlou přílohou, díky které bude vaše jídlo naprosto jedinečné. Stačí ohřát a pochutnat si!

Každý z nás má asi své oblíbené kyselé okurečky, ale ty od Mama´s jsou prostě top. Jejich chuť je velmi jemná. Jsou ručně sbírané, nejsou přidány žádné přísady ani umělá barviva, natož éčka. Na ty "Znojemské" prostě zapomenete.

A když už jsme u těch okurek, Food Festival nabízí i produkty z řady Sun Line, které to u mě vyhrály na plné čáře. O ručně plněné, lehce pikantní papriky s cottage sýrem, naložené ve slunečnicovém oleji, se u nás doma nedělím. Pokud hledáte něco na chuť, co vás zároveň nasytí, je tohle rozhodně to pravé.

Na konec bych ještě ráda zmínila škvarková sádla z divočáka v mnoha příchutích a rilettes ze zvěřiny. Nic lepšího k svačině na domácím ještě teplém chlebu jste nikdy nejedli.

Je to na vás. Jste zvědaví? Máte mlsné jazýčky? Milujete kvalitní a poctivé jídlo bez éček? Tak šup na https://e-shop.food-festival.cz/

POZOR! Můžete zde využít slevový kód na 10% slevu MAMALIVE10

Inspirovat se kuchařkou můžete zde: https://www.food-festival.cz/kucharka

Pokud byste si chtěli vybrat osobně a třeba i ochutnat, pak za nimi přijďte osobně. Stačí sledovat jejich sociální sítě, ať už Facebook nebo Instagram

Tak koho tady mám, kdo miluje ajvar?