Balíš, balím, balíme…

12.06.2021

Někoho čeká dovolená u moře, děti dva měsíce prázdnin u babičky a náš Venda roztáhne křídla a vyletí "navždy" z rodného hnízda. Psát vám tady o tom, jak mi to trhá srdce, vám nebudu. Co kdyby to četl 😊 ale trhá. Takže vzhůru do akce balení osmnácti let do dvou Samsonite kufrů  a jednoho příručního zavazadla.

Kdo mě nesleduje i na Instagramu, tak možná neví, že kromě té mojí malé treperendy mám ještě o 15 let staršího syna Václava, který přes patnáct let hraje fotbal a nastal jeho čas se posunout se dál. A to přesně o 2500 km. Jeho nový domov, jak ten osobní tak i ten fotbalový bude nyní v Portu, v Portugalsku, těsně vedle oceánu, písečných pláží, velkých fotbalových jmen, úžasné historie...

Ale pojďme k věci, mám pro vás jeden tip, když vám dojde uprostřed balení, že nemáte asi milion věcí a potřebujete je rychle a spolehlivě doručit na svou adresu. Ještě navíc nakupujete pro teen-dospěláka, takže to fakt jen tak nějakým nákupákem neokecáte. Nikdy dřív jsem zde nenakupovala, možná proto mě to zde tak nadchlo. Takový privátní klubík s prémiovými značkami. Zalando Lounge, znáte?

Poměrně často nakupuji oblečení a obuv na Zalandu, ale do Lounge jsem nakoukla poprvé. Najdete zde více než 2500 značek s bleskovými denními slevami až 75%. Stačí se jednoduše registrovat a nakoupit za zlomek ceny. Nabídka je obměňována každý den ráno v 7 hodin a je časově omezena po dobu 3 až 5 dnů, popřípadě do vyprodání zásob.

Potřebovala jsem Vendovi nadublovat především tréninkové věci do akademie FC Porto. Srozumitelnost webu nemůže být snad ani jednodušší. Kliknete přímo na okénko fotbal a objeví se vám mega nabídka zlevněných věcí od Adidasu až po Umbro. Tréninková bunda a běžecké boty končí v košíku. Mrknu ještě na kultovní streatwear pro něj a tričko REPLAY - TEE s potiskem za 319 Kč prostě nemůžu nekoupit. A holky, značku FURLA prostě otevírám s lochtáním v žaludku. Moje vytoužená kabelka Metropolis o půlku zlevněná. Beru ji všema dvaceti. A takhle bych mohla pokračovat do nekonečna. Večer manželov i vysvětlím, že naše kreditka nestačila ani zaplakat s těmahle slevami.

Jo, abych nezapomněla. Najdete tu i spoustu designových doplňků do těch vašich hnízd. Určitě mrkněte. Já to dnes už oželím, ale příště...

Tak jo, konec zábavy. Netrpělivě čekám balíček a jdu to tady všechno dobalit. Kdyby něco nebylo v cajku, na vrácení mám 14 dní. Ale se Zalandem se mi to ještě nestalo.